V20E385AUTO2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V20E385AUTO2T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Podatkovni listi: V20E385AUTO2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V20E385AUTO2T
Številka dela V20E385AUTO2T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 183521 pcs Podatkovni list V20E385AUTO2T.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Varistor Circuit
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V20E320PX2855
V20E320PX2855
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Na zalogi: 206534 pcs
Prenesi:
RFQ
V20E385AUTO
V20E385AUTO
Opis: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Na zalogi: 193704 pcs
Prenesi: V20E385AUTO.pdf
RFQ
V20E385L2T1
V20E385L2T1
Opis: VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Prenesi: V20E385L2T1.pdf
V20E385PL2T1
V20E385PL2T1
Prenesi: V20E385PL2T1.pdf
V20E385
V20E385