V10E130AUTO2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V10E130AUTO2T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Podatkovni listi: V10E130AUTO2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V10E130AUTO2T
Številka dela V10E130AUTO2T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 412784 pcs Podatkovni list V10E130AUTO2T.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Varistor Circuit
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V10DM60CHM3/I
V10DM60CHM3/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: 10A, 60V, SMPD TRENCH SKY RECT.
Na zalogi: 69588 pcs
Prenesi: V10DM60CHM3/I.pdf
RFQ
V10E130P
V10E130P
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 170404 pcs
Prenesi: V10E130P.pdf
RFQ
V10E130
V10E130