TMOV34S331M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMOV34S331M
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 528.5V 40KA SQUARE 34MM
Podatkovni listi: TMOV34S331M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije TMOV34S331M
Številka dela TMOV34S331M Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 528.5V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6296 pcs Podatkovni list TMOV34S331M.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 528.5V Napetost Varistorja (Min) 476V
Napetost Varistorja (Max) 581V Serija TMOV® 34S
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 435V Največji AC volt 330V
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti Thermally Protected
Energija 650J natančen opis 528.5V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 3700pF @ 1MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TMOV34S331MPX2696
TMOV34S331MPX2696
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 528.5V 40KA SQUARE 34MM