Q6012NH1LEDTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q6012NH1LEDTP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB
Podatkovni listi: Q6012NH1LEDTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q6012NH1LEDTP
Številka dela Q6012NH1LEDTP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO263AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91661 pcs Podatkovni list Q6012NH1LEDTP.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-263AB (D²PAK)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -40°C ~ 110°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 8mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA