GTCA28-252M-R03
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-252M-R03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCA28-252M-R03
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 2500V 20% 3KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.GTCA28-252M-R03.pdf2.GTCA28-252M-R03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCA28-252M-R03
Številka dela GTCA28-252M-R03 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 2500V 20% 3KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25752 pcs Podatkovni list 1.GTCA28-252M-R03.pdf2.GTCA28-252M-R03.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 2500V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder Druga imena GTCA28252MR03
RF2532-000
Število Poljakov 2 Tip montaže Through Hole
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 3000A (3kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 2500V 3000A (3kA) ±20% 2 Pole Through Hole