600R160-R1F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600R160-R1F
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
Podatkovni listi: 600R160-R1F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600R160-R1F
Številka dela 600R160-R1F Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152315 pcs Podatkovni list 600R160-R1F.pdf
Napetost - maks 60V (600V Int) Tip Polymeric
Čas do potovanja 10s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Serija POLY-FUSE®, 600R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 17 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 4 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.496" (12.60mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 320mA Tok - maks 3A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 160mA Odobritve cURus, TUV