250S130-RADR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250S130-RADR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250S130-RADR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Podatkovni listi: 250S130-RADR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250S130-RADR
Številka dela 250S130-RADR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253187 pcs Podatkovni list 250S130-RADR.pdf
Napetost - maks 60V (250V Int) Tip Polymeric
Čas do potovanja 1.4s Debelina (maks.) 0.146" (3.70mm)
Velikost / dimenzija 0.370" L x 0.291" W (9.40mm x 7.40mm) Serija POLY-FUSE®, 250S
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 15 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 6.5 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD Druga imena 250S130-RA
250S130RADR
F3521TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 130mA Ih Surface Mount 2-SMD Trenutni - potovanje (It) 260mA
Tok - maks 3A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 130mA
Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
250S130VDR
250S130VDR
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Na zalogi: 5114 pcs
Prenesi: 250S130VDR.pdf
RFQ
250S130-RBDR
250S130-RBDR
Na zalogi: 259849 pcs
Prenesi: 250S130-RBDR.pdf
RFQ
250RC
250RC
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 250A TRACTION (1)