250R145-RBU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R145-RBU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250R145-RBU
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Podatkovni listi: 250R145-RBU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250R145-RBU
Številka dela 250R145-RBU Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186617 pcs Podatkovni list 250R145-RBU.pdf
Napetost - maks 60V (250V Int) Tip Polymeric
Čas do potovanja 2.5s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Serija POLY-FUSE®, 250R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 14 Ohms Odpornost - začetno (Ri) (min) 4.5 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 290mA Tok - maks 3A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 145mA Odobritve cURus, TUV