FPXLF080
Fox ElectronicsFox Electronics
FPXLF080 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPXLF080
Proizvajalec / znamka: Fox Electronics
Opis izdelka CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES SMD
Podatkovni listi: FPXLF080.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FPXLF080
Številka dela FPXLF080 Proizvajalec Fox Electronics
Opis CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3766 pcs Podatkovni list FPXLF080.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Serija FPXLF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance Series Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.146" (3.70mm) Toleranca frekvence ±50ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 8MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms natančen opis 8MHz ±50ppm Crystal Series 80 Ohms 4-SMD, No Lead