EQ20/R-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EQ20/R-3F36
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka EQ CORES
Podatkovni listi: EQ20/R-3F36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EQ20/R-3F36
Številka dela EQ20/R-3F36 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209721 pcs Podatkovni list EQ20/R-3F36.pdf
Premer 6.30mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja EQ 20 Serija *
Druga imena 432701859761
BM1EQR2000002U500P
Material 3F36
Dolžina 20.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 14.00mm Gap -