LDB75-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB75-024SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDB75-024SW
Proizvajalec / znamka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V
Podatkovni listi: LDB75-024SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LDB75-024SW
Številka dela LDB75-024SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3086 pcs Podatkovni list LDB75-024SW.pdf
Utež 1.5 lbs (680.4g) Napetost - izhod 12 ~ 24 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 9.09" L x 1.57" W x 1.12" H (231.0mm x 40.0mm x 28.4mm) Serija LDB75
Ocene IP67 Moč (Watts) 75W
Druga imena 633-1190
LDB75024SW
delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
Zatemnitev - natančen opis 3.125A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 3.125A Odobritve CE, CSA, cULus, EN