EAST1608YA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EAST1608YA2
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: EAST1608YA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EAST1608YA2
Številka dela EAST1608YA2 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED YELLOW CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1799237 pcs Podatkovni list EAST1608YA2.pdf
Valovna dolžina - vrh 591nm Valovna dolžina - prevladujoča 590nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Kotni kot 100°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 79mcd
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.90mm Lastnosti -
natančen opis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA