EAST1608RA4
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EAST1608RA4
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED RED CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: EAST1608RA4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EAST1608RA4
Številka dela EAST1608RA4 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED RED CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1928556 pcs Podatkovni list EAST1608RA4.pdf
Valovna dolžina - vrh 650nm Valovna dolžina - prevladujoča 641nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Kotni kot 100°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 63mcd
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.90mm Lastnosti -
natančen opis Red 641nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA