EAST10052WA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST10052WA0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EAST10052WA0
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Podatkovni listi: EAST10052WA0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EAST10052WA0
Številka dela EAST10052WA0 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED WHITE DIFFUSED 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1265734 pcs Podatkovni list EAST10052WA0.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3V Kotni kot 130°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.00mm L x 0.50mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 1080-1509-2
EAST10052WA0-ND
S10B009834
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Ocena 250mcd Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm Barva objektiva Yellow
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.25mm
Lastnosti - natančen opis White LED Indication - Discrete 3V 0402 (1005 Metric)
Tok - preskus 5mA Konfiguracija Standard