XT3752000A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT3752000A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XT3752000A
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
Podatkovni listi: XT3752000A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XT3752000A
Številka dela XT3752000A Proizvajalec Essentra Components
Opis BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS, Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90453 pcs Podatkovni list XT3752000A.pdf
Tip Barbed Fastener Serija XT
Dolžina zakovice 2.210" (56.13mm) Premer zakovice -
Druga imena RPC2974 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Nylon Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diameter premera 0.375" (9.53mm) 3/8" Višina glave 0.100" (2.54mm)
Premer glave 1.000" (25.40mm) 1" Grip Range 0.062" x 2.000" (1.58mm x 50.80mm)
Lastnosti - natančen opis Barbed Fastener 0.062" x 2.000" (1.58mm x 50.80mm) Grip Range Nylon