SWS1750A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWS1750A
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka ROUND SPACER #10 NYLON 3/4"
Podatkovni listi: SWS1750A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWS1750A
Številka dela SWS1750A Proizvajalec Essentra Components
Opis ROUND SPACER #10 NYLON 3/4" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463994 pcs Podatkovni list SWS1750A.pdf
Utež - Tip Round Spacer
Navoj / brez oznake Unthreaded Serija SWS
Vijak, velikost navoja #10 Obloga -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Dolžina - na splošno 0.750" (19.05mm) 3/4" Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Spol Female, Female Lastnosti -
Premer - zunaj 0.375" (9.53mm) 3/8" Premer - znotraj 0.194" (4.93mm)
natančen opis Round Spacer Unthreaded #10 Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" Natural Barva Natural
Med višino plošče 0.750" (19.05mm) 3/4"