CTCS0200B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTCS0200B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka SELF LOCKING TIE: PVC OVER 316 S
Podatkovni listi: 1.CTCS0200B.pdf2.CTCS0200B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTCS0200B
Številka dela CTCS0200B Proizvajalec Essentra Components
Opis SELF LOCKING TIE: PVC OVER 316 S Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6871 pcs Podatkovni list 1.CTCS0200B.pdf2.CTCS0200B.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.181" (4.60mm)
Natezno trdnost 100 lbs (45.36 kg) Serija CTCS
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316, PVC Coated
Dolžina - Približna 7.75" Dolžina - Dejanska 0.656' (200.00mm, 7.87")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PVC Coated
natančen opis Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 100 lbs (45.36 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87") Barva Black
Premer snopa 1.97" (50.00mm)