AFMP080B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFMP080B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK
Podatkovni listi: AFMP080B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFMP080B
Številka dela AFMP080B Proizvajalec Essentra Components
Opis FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16001 pcs Podatkovni list AFMP080B.pdf
Tip Foot Debelina -
Velikost / dimenzija 3.150" Dia (80.00mm) Oblika Cylindrical, Tapered
Serija AFM Tip montaže Threaded Stud
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Trdota -
Obrazec Individual Pieces natančen opis Foot Cylindrical, Tapered 3.150" Dia (80.00mm) Nylon Black
Barva Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFMP100B
AFMP100B
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: FOOT CYLINDRICAL 3.94" DIA BLACK
Na zalogi: 11349 pcs
Prenesi: AFMP100B.pdf
RFQ
AFM907NT1
AFM907NT1
Proizvajalci: NXP Semiconductors / Freescale
Opis: RF MOSFET LDMOS 7.5V 10-DFN