CDR35BP562BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP562BFURAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR35BP562BFURAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Podatkovni listi: CDR35BP562BFURAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR35BP562BFURAB
Številka dela CDR35BP562BFURAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4950 pcs Podatkovni list CDR35BP562BFURAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 5600pF