CDR34BP432BFURAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP432BFURAJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP432BFURAJ
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP432BFURAJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP432BFURAJ
Številka dela CDR34BP432BFURAJ Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6601 pcs Podatkovni list CDR34BP432BFURAJ.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 4300pF