CDR33BP102BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP102BFURAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BP102BFURAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Podatkovni listi: CDR33BP102BFURAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BP102BFURAB
Številka dela CDR33BP102BFURAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V BP 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7029 pcs Podatkovni list CDR33BP102BFURAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1000pF