CDR31BP201BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP201BFURAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BP201BFURAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 200PF 100V BP 0805
Podatkovni listi: CDR31BP201BFURAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BP201BFURAB
Številka dela CDR31BP201BFURAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 200PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6886 pcs Podatkovni list CDR31BP201BFURAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 200pF