SS-S020AS
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
SS-S020AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS-S020AS
Proizvajalec / znamka: EasyBraid Co.
Opis izdelka SOLDER WATER SOL ANTIST .020X25'
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SS-S020AS
Številka dela SS-S020AS Proizvajalec EasyBraid Co.
Količina na voljo 4187 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 24 AWG, 25 SWG Utež -
Tip Wire Solder Temperatura skladiščenja / hlajenja -
Informacije o odpremi - Rok za začetek uporabe -
Rok uporabnosti Not Applicable Serija -
Proces Leaded Druga imena EB1065
Tališče 361°F (183°C) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Obrazec Spool Tip Fluxa Water Soluble
Premer 0.020" (0.51mm) natančen opis Leaded Water Soluble Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 SWG Spool