ES75WV080
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES75WV080 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ES75WV080
Proizvajalec / znamka: EasyBraid Co.
Opis izdelka HOOF W/DENT 45 8.00MM
Podatkovni listi: ES75WV080.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ES75WV080
Številka dela ES75WV080 Proizvajalec EasyBraid Co.
Opis HOOF W/DENT 45 8.00MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4158 pcs Podatkovni list ES75WV080.pdf
Premer 0.315" (8.00mm) Nasvet - tip Soldering
Nasvet - Oblika Bevel 45° Nasvet - Velikost čipa -
Temperaturno območje 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C) Serija ES
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 0.433" (11.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.80mm)