ES60WV080
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60WV080 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ES60WV080
Proizvajalec / znamka: EasyBraid Co.
Opis izdelka HOOF W/DENT 45 8.00MM
Podatkovni listi: ES60WV080.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ES60WV080
Številka dela ES60WV080 Proizvajalec EasyBraid Co.
Opis HOOF W/DENT 45 8.00MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6511 pcs Podatkovni list ES60WV080.pdf
Premer 0.315" (8.00mm) Nasvet - tip Soldering
Nasvet - Oblika Bevel 45° Nasvet - Velikost čipa -
Temperaturno območje 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Serija ES
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 0.433" (11.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.031" (0.80mm)