100039EB
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
EasyBraid Co.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100039EB
Proizvajalec / znamka: EasyBraid Co.
Opis izdelka DUAL MANIFOLD KIT, 50MM - 80MM X
Podatkovni listi:
Stanje zalog 244 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 244 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100039EB
Številka dela 100039EB Proizvajalec EasyBraid Co.
Opis DUAL MANIFOLD KIT, 50MM - 80MM X Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 244 pcs Podatkovni list
Serija - Za uporabo s / sorodnimi izdelki -
Vrsta pripomočka Dual Manifold Kit
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 16X PCIE TO (4) 4X PCIE CABLE AS
Na zalogi: 89 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Seeed
Opis: XADOW IMU 9DOF
Na zalogi: 6171 pcs
Prenesi: 100040000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM
Na zalogi: 6809 pcs
Prenesi: 1000380001.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM
Opis: TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: 32P.IEC-C MALE CONN
Prenesi:
Opis: TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Opis: CONDUCTOR MARKER SFX 10/23
10004-17KS
10004-17KS
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 940UF 75V 10% T/H
Na zalogi: 689 pcs
Prenesi: 10004-17KS.pdf
Opis: TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM
10004-18MS
10004-18MS
Opis: CAP TANT 470UF 100V 20% T/H
Na zalogi: 679 pcs
Prenesi: 10004-18MS.pdf
10004
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SPLICE 1 AWG CRIMP
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%