EPC2100ENG
EPCEPC
EPC2100ENG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPC2100ENG
Proizvajalec / znamka: EPC
Opis izdelka TRANS GAN 2N-CH 30V BUMPED DIE
Podatkovni listi: EPC2100ENG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EPC2100ENG
Številka dela EPC2100ENG Proizvajalec EPC
Opis TRANS GAN 2N-CH 30V BUMPED DIE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8516 pcs Podatkovni list EPC2100ENG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 4mA, 2.5V @ 16mA Paket naprave za dobavitelja Die
Serija eGaN® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.2 mOhm @ 25A, 5V, 2.1 mOhm @ 25A, 5V
Moč - maks - Pakiranje Tray
Paket / primer Die Druga imena 917-EPC2100ENG
EPC2100ENGR_H1
EPC2100ENGRH1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 475pF @ 15V, 1960pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.9nC @ 15V, 19nC @ 15V
Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge) Funkcija FET GaNFET (Gallium Nitride)
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 30V 10A (Ta), 40A (Ta) Surface Mount Die
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Ta), 40A (Ta)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EPC2051ENGRT
EPC2051ENGRT
Proizvajalci: EPC
Opis: TRANS GAN 100V DIE CU PILLAR
Na zalogi: 57083 pcs
Prenesi:
RFQ
EPC2100ENGRT
EPC2100ENGRT
Proizvajalci: EPC
Opis: MOSFET 2 N-CH 30V 9.5A/38A DIE