EPC2010C
EPCEPC
EPC2010C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPC2010C
Proizvajalec / znamka: EPC
Opis izdelka TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
Podatkovni listi: EPC2010C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EPC2010C
Številka dela EPC2010C Proizvajalec EPC
Opis TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20274 pcs Podatkovni list EPC2010C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 3mA Vgs (Max) +6V, -4V
Tehnologija GaNFET (Gallium Nitride) Paket naprave za dobavitelja Die Outline (7-Solder Bar)
Serija eGaN® Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 12A, 5V
Odmik moči (maks.) - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Die Druga imena 917-1085-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.3nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 22A (Ta) Surface Mount Die Outline (7-Solder Bar) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Ta)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EPC2014C
EPC2014C
Proizvajalci: EPC
Opis: TRANS GAN 40V 10A BUMPED DIE
Na zalogi: 58175 pcs
Prenesi: EPC2014C.pdf
RFQ
EPC2010
EPC2010
Proizvajalci: EPC
Opis: TRANS GAN 200V 12A BUMPED DIE