LS40K440QP
EPCOSEPCOS
LS40K440QP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS40K440QP
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 715V 40KA CHASSIS
Podatkovni listi: LS40K440QP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LS40K440QP
Številka dela LS40K440QP Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 715V 40KA CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5367 pcs Podatkovni list LS40K440QP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 715V Napetost Varistorja (Min) 643.5V
Napetost Varistorja (Max) 786.5V Serija HighE
Pakiranje Bulk Paket / primer Encased Disc
Druga imena B72240L441K100 delovna temperatura -25°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 585V
Največji AC volt 440V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 950J natančen opis 715V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 1700pF @ 1kHz