B82787C0104H002
EPCOSEPCOS
B82787C0104H002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82787C0104H002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200
Podatkovni listi: B82787C0104H002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82787C0104H002
Številka dela B82787C0104H002 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66457 pcs Podatkovni list B82787C0104H002.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija B82787
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena 495-4598-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 100kHz
Impedanca @ Pogostost 5.8 kOhms @ 10MHz Višina (maks.) 0.118" (3.00mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 100µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.8 kOhms @ 10MHz 150mA DCR 2 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 150mA Odobritve -