B82144F2223K
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82144F2223K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82144F2223K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH
Podatkovni listi: B82144F2223K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82144F2223K
Številka dela B82144F2223K Proizvajalec EPCOS (TDK)
Opis FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288064 pcs Podatkovni list B82144F2223K.pdf
Napetost - razčlenitev Axial Uporaba Unshielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Serija LBC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Axial
Druga imena 495-6792-2
B82144F2223K000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca B82144F2223K Višina - sedež (maks.) -
Vrsta strojne opreme 22µH Frekvenca - preskus 10MHz
Frekvenca - Samozadostna 175 mOhm Max Razširjen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 175 mOhm Max Axial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Premer - ramena 50 @ 252kHz
Opis FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) 2A Trenutna ocena 2.1A