B82143B1682K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82143B1682K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM TH
Podatkovni listi: B82143B1682K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82143B1682K
Številka dela B82143B1682K Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3969 pcs Podatkovni list B82143B1682K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HBC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 35MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 220 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A