B78148T1122J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78148T1122J
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B78148T1122J
Številka dela B78148T1122J Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6410 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.130" Dia (3.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B78148T1122J000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.386" (9.80mm) Frekvenca - Samozadostna 170MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 250 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost -