B59008C0140A040
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59008C0140A040
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
Podatkovni listi: B59008C0140A040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59008C0140A040
Številka dela B59008C0140A040 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137978 pcs Podatkovni list B59008C0140A040.pdf
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Toleranca odpornosti - Odpornost @ 25 ° C 250 Ohms
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B59008C 140A 40
B59008C140A40
B59008C140A40-ND
delovna temperatura 90°C ~ 160°C
Tip montaže PCB, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 250 Ohms Radial