B57620C0102K062
EPCOSEPCOS
B57620C0102K062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57620C0102K062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 0805
Podatkovni listi: B57620C0102K062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57620C0102K062
Številka dela B57620C0102K062 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM 3420K 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309072 pcs Podatkovni list B57620C0102K062.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 1k
Toleranca odpornosti ±10% Moč - maks 210mW