B57560G0502F002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57560G0502F002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
Podatkovni listi: B57560G0502F002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57560G0502F002
Številka dela B57560G0502F002 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31213 pcs Podatkovni list B57560G0502F002.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±1% Moč - maks 50mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead, Glass
Druga imena B57560G 502F 2
B57560G502F2
B57560G502F2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica 2.64" (67.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 5k Bead, Glass B25 / 85 3480K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3497K B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±1%