B43896C2147M
pregled izdelka
Številka dela: B43896C2147M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 140UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: B43896C2147M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43896C2147M
Številka dela B43896C2147M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 140UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47678 pcs Podatkovni list B43896C2147M.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B43896 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43896C2147M000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 88 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 92 mOhm @ 10kHz
natančen opis 140µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 92 mOhm @ 10kHz 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 140µF