B43866C4686M
pregled izdelka
Številka dela: B43866C4686M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: B43866C4686M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43866C4686M
Številka dela B43866C4686M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65067 pcs Podatkovni list B43866C4686M.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B43866 Ripple Current @ Visoka frekvenca 480mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43866C4686M000 delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose