B43540C2687M
pregled izdelka
Številka dela: B43540C2687M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: B43540C2687M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43540C2687M
Številka dela B43540C2687M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23887 pcs Podatkovni list B43540C2687M.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43540 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.58A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43540C2687M000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 170 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 130 mOhm @ 100Hz
natančen opis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 680µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B43540C2687M80
B43540C2687M80
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Na zalogi: 18374 pcs
Prenesi: B43540C2687M80.pdf
RFQ
B43540C2108M7
B43540C2108M7
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Na zalogi: 16215 pcs
Prenesi: B43540C2108M7.pdf
RFQ
B43540C2687M67
B43540C2687M67