B43041A9155M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43041A9155M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: B43041A9155M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43041A9155M
Številka dela B43041A9155M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6042 pcs Podatkovni list B43041A9155M.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija B43041 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 26mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1.5µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose