B41828A9155M
pregled izdelka
Številka dela: B41828A9155M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: B41828A9155M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41828A9155M
Številka dela B41828A9155M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6469 pcs Podatkovni list B41828A9155M.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41828 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B41828A9155M000
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1.5µF