B41252C228M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41252C228M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: B41252C228M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41252C228M
Številka dela B41252C228M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53543 pcs Podatkovni list B41252C228M.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B41252 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B41252C 228M
B41252C0228M000
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF