B41252B188M
EPCOSEPCOS
B41252B188M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41252B188M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: B41252B188M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41252B188M
Številka dela B41252B188M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82332 pcs Podatkovni list B41252B188M.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Serija B41252 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B41252B 188M
B41252B0188M000
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1800µF