B41002B3476M
pregled izdelka
Številka dela: B41002B3476M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: B41002B3476M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41002B3476M
Številka dela B41002B3476M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5941 pcs Podatkovni list B41002B3476M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41002 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B41002B3476M000
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF