B37923K5000B960
EPCOSEPCOS
B37923K5000B960 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37923K5000B960
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.9PF 50V C0H 0402
Podatkovni listi: B37923K5000B960.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37923K5000B960
Številka dela B37923K5000B960 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.9PF 50V C0H 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3362 pcs Podatkovni list B37923K5000B960.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0H
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija B37923K
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 0.9pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0H 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.9pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency