B32642B0823K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32642B0823K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.082UF 10% 1000VDC RAD
Podatkovni listi: B32642B0823K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32642B0823K
Številka dela B32642B0823K Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.082UF 10% 1000VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171252 pcs Podatkovni list B32642B0823K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serija B32642B
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7158
B32642B0823K000
B32642B823K
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.082µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.082µF