B25620B1237K101
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25620B1237K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 230UF 10% 1.1KVDC SCREW
Podatkovni listi: B25620B1237K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B25620B1237K101
Številka dela B25620B1237K101 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 230UF 10% 1.1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1095 pcs Podatkovni list B25620B1237K101.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 2.953" Dia (75.00mm) Serija B2562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 70°C
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.260" (32.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 230µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 230µF Aplikacije DC Link, DC Filtering