RDTDR10P1T
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDTDR10P1T
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Podatkovni listi: 1.RDTDR10P1T.pdf2.RDTDR10P1T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDTDR10P1T
Številka dela RDTDR10P1T Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46090 pcs Podatkovni list 1.RDTDR10P1T.pdf2.RDTDR10P1T.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 42VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija RDT
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000 Steps Dolžina 0.393" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.295" (7.50mm)
Lastnosti IP67 - Dust Tight, Waterproof Električno življenje 10,000 Steps
natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC Trenutna ocena 150mA