KAP1102VT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAP1102VT
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
Podatkovni listi: KAP1102VT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAP1102VT
Številka dela KAP1102VT Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112592 pcs Podatkovni list KAP1102VT.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija KAP
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 2
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 2,000 Cycles Dolžina 0.261" (6.63mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.402" (10.20mm)
Lastnosti Tape Seal Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 2 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC Trenutna ocena 25mA