INT035TFT-TS
DisplaytechDisplaytech
INT035TFT-TS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INT035TFT-TS
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 3.5" 320X240
Podatkovni listi: 1.INT035TFT-TS.pdf2.INT035TFT-TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INT035TFT-TS
Številka dela INT035TFT-TS Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 3.5" 320X240 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1745 pcs Podatkovni list 1.INT035TFT-TS.pdf2.INT035TFT-TS.pdf
Ogled območja 70.08mm W x 52.56mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija - Druga imena 1756-1030
Vmesnik Parallel Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 320 x 240
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 3.5" (88.90mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 3.5" (88.90mm) 320 x 240 Osvetlitev ozadja LED